Zápisky

Naposled a navždycky

26. června 2012 v 17:00 | Elsa
Ozývám se asi naposled. Je mi to líto, ale mám pocit že už jsem z toho prostě "vyrostla". Všem kdo sem chodili přeju hodně štěstí, lásky a všeho možného, jak v blogování, tak v normálním životě.

A když už jsme u toho sentimentu. V pátek jsme měli to vyřázko, o kterém jsem se zmiňovala skoro v každém článku. :D

Na videu mě nenajdete, jsem zahrabaná někde v rohu u piána. ;D

Adios, Els.

Práce/Work

10. května 2012 v 19:09 | Elsa
Příshám, že to nejsou jen plané výmluvy, opravdu mám práce až nad hlavu. I když je to vlastně absurdní, protože nám skoro pořád odpadává vyučování a tudíž nemáme skoro žádné úkoly (ne že bych je někdy dělala.. :D). Ale naše vyřázko, o kterém jsem se tu myslím taky někdy zmiňovala je na spadnutí a jediný kdo něco dělá jsem já. Lidi mají úžasné nápady, ale tím to bohužel končí. Takže já píšu scénář, skládám písničku, sháním lidi, dělám prostě všechno a už mě to začíná sr*t. Ale dělám to ráda. :3 :D


I promise this is not just one of those stupid alibis, I really have work all over my head. Even if it´s absurd in fack, becouse we have nearly no school -> no homeworks (not saying I´d ever do them.. :D). But our ending ceremonial (I think I mentioned it sometime somewhere here..) is coming by the light speed and the only one person who does anything is me. People have awesome ideas, but nuthing but it. So I´m writting the lines, composing the song, hunting the people and honestly, it starting to pisses me of. But I´m glad I´m doing that all. :3 :D

Co z toho vyplývá je, že teď budu mít trochu míň času na blog, ale vážně jen trochu... Je to takové nárazové, takže prostě někdy napíšu, někdy ne. Affs budu samozřejmě obíhat pořád. :)

What is coming up from this is, that now there will leave a little less time for blog, but really only a little... It´s like kinda irregular, so sometime I´ll write, sometine I won´t. Of course I will checking my Affs. :)

Mějte se a užívejte tepla! :)

See you around and enjoy the sun! :)

Volnóóó!/Vacatiooon!

4. května 2012 v 19:59 | Elsa
Ach, jak já miluju školu. Ne, nejsem blázen! Vezmu to popořadě od začátku tohohle týdne:
Pondělí: Ředitelské volno.
Úterý: Státní svátek.
Středa: Škola, ale víc než polovina hodin suplovaná.
Čtvrtek. Škola. Fůj!
Pátek: Škola. Fůj!


Víkend: Víkend.
Pondělí: Ředitelské volno.
Úterý: Státní svátek.
Středa: Škola, ale opět supl. Učitelka nás má plné zuby, tak jdeme ven.
Čtvrtek: Škola - sběr - půlka dne v háji. A ještě dostaneme čokoládu. Muhehe!
Pátek: Škola. Všichni nás mají plné zuby, tak jdeme ven.

Už chápete? Tak, a teď mi můžete závidět.
(pokračování v celém článku)

Udělat zkoušky!/Pass my examps!

24. dubna 2012 v 17:10 | Elsa
Fuu. Ne, Fuu je málo. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Lepší. V pondělí jsem dělala přijímačky a totálně jsem je po - censured - la. Nicméně! Jsem přijatá! Muhehe!!!
To se spraví, až nastoupím na gymnasium, možná mě ta demence opustí.
Myslela jsem si, že z matematiky nedostanu nic, ale dostala jsem 14 bodů ze 40, takže vlastně úspěch. :D Potom 30 bodů z češtiny a dál už nevím.. Vlastně dál asi nic.
V každém případě, jsem přijatá na oba gymply na které jsem si podala přihlášku, takže ze sebe můžu mít úplně klidně dobrý pocit a ještě k tomu dostanu novou kytaru. :D (nějaké doporučení?)


Ne, omlouvám se, ale vážně nemám sílu psát teď něco česky, natož anglicky.. Mám hrozně vymytej mozek. ;D
ALE, v celém článku najdete kraťoučký úrivek z nové povídky nesoucí pracovní a nejspíš i konečný název Dům pana Browna... Enjoy!

Unavená/Tired

14. dubna 2012 v 12:28 | Elsa
Jsem vyřízená. Totálně. Pravděpodobně to má něco společného s tím, že jsem šla včera zase spát až dneska, ale věřte mi, i to mělo svůj důvod. Mslím že ta věc v mojí hlavě, která si zcela bezdůvodně dovoluje nazývat se mozkem, se definitivně zbláznila. Přijde mi, že se poslední dobou všechno prohlubuje. Ne zhoršuje - bývám víc smutná, ale taky víc veselá. Nerozumím. Ničemu.
(Více v celém článku)


I´m done. Totally. It probably has a thing with the fact, yesterday I went to sleep today again - but trust me, it had a reason. I think the thing in my head, witch is absolutely unreasonably called "brain" went crazy. I feel like everything was going deeper. Not worse - I´m more sad, but I´m more happy too. I just don´t understand. I donť understand anything.
(More in whole article)

Feelings

10. března 2012 v 21:04 | Elsa
Mám zvláštní náladu. Mám tu K., posloucháme asi po sté jednu a tu samou písničku, píšeme si s robotem a hledáme fotky Toma Feltona. Celý den jsem průběžně dělala banner k jedné povídce a když jsem ho konečně jakž takž dodělala, uvědomila jsem si, že ta povídka banner vlastně vůbec nepotřebuje.*
Jaké máte počasí? U nás je krásně. Ne úplně krásně, bylo převážně zataženo a foukal vítr, ale jaro už se prostě nezapře. A jestli jsem správně pochytila nějaké to něco ze zpráv, mělo by být někdy teď přes patnáct stupňů..? Nevíte o tom něco?


I´m in the strange mood. I have K. next to me, we are listening to the same song again and again, chating with a robot and looking for Tom Felton´s pics. I was making banner for one of my stories all day long and when I nearly completed it, I realized for this story I actually don´t need a banner. Phew.
What´s the weather at your place? Here is realy beautiful. I mean not really beautiful, today it was cloudy a little and windy, but you just can´t ignore the SPRING. I´m not sure, but I think I heard something like it should be about 15°C..? Do you know something about?


Nekoukej.

3. března 2012 v 22:22 | Elsa

Když vám rodič čte blog a nemá z toho doživotní co-jsem-to-splodil trauma, něco je špatně. A když vám pak ten rodič ještě řekne "Máš to moc hezké, takové inteligentní." je pravděpodobně nejvyšší čas se odstěhovat do Humpolce, nebo prostě přiznat, že stárnete a už nejste tak sladce vymatlaní puberťáci. Nevím, maminko, proč ses tak divila když jsem ti nechtěla říct adresu, protože moje přiblblé povídky s lacinným humorem a amatérskou psychologií jsou jednoduše tak-trochu k pláči.

A když už jsme u příšerností... Ne, tohle vážně nechcete vidět..


Našla jsem skvělou vychytávku pro Google Chrome. Můžete v ní dělat GIF animace s pomocí web kamery, což je pro mě sice úplně na nic, protože web kameru nemám, nicméně ta aplikace je pořád úžasná. (Ta animace hore je focená na taťkovém notebooku)
Lekli jste se? Já také. Pozdní hodiny a výpadky elektriki nedělají pěkné věci, vážně ne.

Vyřázko

16. února 2012 v 17:59 | Elsa
Nevím, jestli je to i na jiných školách, ale u nás mají devítky pokaždé něco jako malý maturitní ples. Problém je v tom, že je nás dohromady 60 a musíme se dohodnout na jednotném programu - a když si uvědomím, že nejsme schopni se dohodnout ani na termínu laborek, jímá mě hrůza.
Dost lidí napadlo, že by to mohlo být něco ve stylu Pomády, ten nápad se mi docela líbí, ale chtělo by to víc návrhů, takže se chci zeptat - napadá vás něco? Máte už vyřázko za sebou?
Budu vám neskonale vděčná když mi řeknete svůj názor, protože jestli to bude pokračovat takhle, tak to začneme cvičit den před.

Harry krát sedm

11. února 2012 v 17:28 | Elsa
Právě jsem se vrátila z "hodninové" procházky, která ve skutečnosti trvala dvě hodiny a málem jsem při ní přišla o prsty. Řeknu vám, jestli můžete, nevytahujte paty z domu.
Už nějakou dobu si suším v počítači pár nedodělaných layoutů a řekla jsem si, že ten stávající je nejen letní, ale taky už je tu docela dost dlouho. Nakonec jsem vybrala jeden, který mi pro tuhle stránku přijde nejideálnější a... Správně, ještě jsem ho nedodělala.
Tady je přibližný náhled, budu moc ráda, když napíšete, jestli se vám líbí. :) (klikněte na "tady" ;D)

Mimochodem, kolik z vás tady píše FanFiction? Co byste řekli malé soutěži? :P

Jsem porouchaná, no.

10. ledna 2012 v 20:44 | Elsa
Právě jsem vynesla koš, jdu si umýt ruce. Ale chce se mi na záchod, neumyju si ruce až po tom? A taky musím dát do koše novou igelitku, všechno to udělám, a ruce si umyju až nakonec. Ale nemůžu sahat na svoje oblečení, když jsem sahala na popelnici! S neumytýma rukama taky nemůžu sahat na koš - budu na něj potom sahat já a další lidé a na ruce by se nám dostali bakterie z mých rukou... Mám to, umyju ruce, půjdu na záchod, umyju si ruce, dám novou igelitku, a umyju si ruce.
Tak, a jsem spokojená.
Mám vysušené ruce, celá akce mi zabrala třikrát víc času a spotřebovala jsem třikrát víc vody než normální člověk, ale jsem spokojená.
Víte co to je? Psychická porucha OCD.
Máte někdo podobný problém? Nevím, jak to řešit. Máma mi vyhrožuje, že mi zakáže se mýt, protože plýtvám vodou, ale tím se to nejspíš nevyřeší. :D
Hezké sny,PS.: Druhá kapitola povídky Problems už je skoro hotová. ;)
 
 

Reklama