Videa

A Very Potter Musical

26. května 2012 v 12:42 | Elsa
Dlouho jsem přemýšlela, jestli bych měla tenhle článek zařadit do recenzí na filmy nebo do videí.. Nakonec jsem se rozhodla pro videa, protože na tohle bych asi nebyla schopná napsat recenzi. :D
V každém případě - jestli jste tenhle muzikál ještě neviděli, běžte na YouTube a pusťte si ho... Teď! (Nebo si můžete nejdřív přečíst tenhle článek... :3 :D)


Magic of Puberty

22. dubna 2012 v 20:34 | Elsa
Proboha. :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ne, vážně. Mam dost. :D
Nevím, co napsat, prostě se musíte podívat minimálně na tyhle dvě videa, protože.. No, podívejte se a pochopíte. ;D

Oh my god. :'DDD
No, really. I´m done. :D
I don´t even know what to write, you just have to watch at least those two videos, becouse.. Well, watch and you understand. ;D


It all ends...

6. února 2012 v 20:58 | Elsa
Hledala jsem nějaké anglické rozhovory abych se procvičila v angličtině a.. no, taky proto, že angličtinu prostě miluju, a narazila jsem na jedno úžasné video. Opravdu, skoro mi ukápla slza! :D Bohužel ta verze s titulky není na YouTube ale na serveru VideaCesky.cz, takže na ní sem dávám jen odkaz (VIDEO), na originál se můžete podívat níž.

I was looking for some iterviews in english to practice this language (well, it wasn´t the only reason - it was becaouse I simply love english, too) and I found really awesome vid. Really, I nearly cried! :D Anyway, you can watch it here.


V celém článku najdete ještě několik fotek a animací z posledního natáčecího dne, které jsem posbírala po různu za pomoci strýčka Gůgla a bratránkae Tumblra. :)

In full article you can find some images and animations which I put together with helf of uncle Google and cousin Tumblr. :)
Plesnimort je plesnivák!

1. února 2012 v 18:41 | Elsa
Ano, vím že je to blbost, a uvědomuji si že jsou jedinci kteří nemůžou Pomeranč vystát (například můj spolusedící, i když za to pravděpodobně můžu já - no kdo by se nenaštval, když na něj dvě hodiny v kuse pokřikujete "Hej, Pálí!", žeanojaksi.. ^^), ale tohle video mě prostě pobavilo. :)
(český dabing)


Mimochodem, dneska k nám přišel správce naší sítě a během půl hoďky udělal to, co tomu předchozímu trvalo týden - takže už snad nebudou tak strašné prodlevy. :)

Jak to mělo skončit

4. prosince 2011 v 21:27 | Elsa
Brouzdám si tak po YouTube (Co říkáte na ten nový vzhled? Mě se docela líbí..) a našla jsem "How it should end" video. Viděla jsem i pár jiných z této... řekněme série - například Twilight. Je to v angličtině, pokusím se to tak nějak přeložit, ale teď ne, chce se mi vážně hodně spát.
Tak alespoň prozatím - na konci:

Snape: I mean it´s really long story, it´d probably take seven books.
Dumbledore: Or eight movies.
-
Snape: Ale je to vážně dlouhý příběh, nejspíš to zabere sedm knih!
Brumbál: Nebo osm filmů.
Btw. Taky u vás tak prší?!
 
 

Reklama