Updates

Vyhodnocení kontroly Affs

12. června 2012 v 18:38 | Elsa
Přibližně před týdnem jsem vypsala první kontrolu Affs.. A jsem ráda že jsem to udělala, protože už jsem si v tom vážně potřebovala udělat pořádek. :D

Nebudu to protahovat, tady je nový seznam:

Anne - http://moje-tvorba.blog.cz
Yui & Kei - http://auranita.blog.cz
Gabrielle - http://first-life.blog.cz
WerUu - http://w-e-r-u.blog.cz
Amelia - http://falsefox.blog.cz
Mugglespace - http://mugglespace.blog.cz

Z těch co se nezapsaly ať už proto že nechtěli nebo mají pozastaveno nechávám jen Roxanne, protože její blog mám opravdu hodně ráda a i na něm se ozvala naposledy někdy ke konci května... Nevím co s ní je, ale doufám že se brzy vrátí. :)
Věřím že ti co mají pozastaveno už delší dobu mi dají vědět až se jednou vrátí. ;)

Mimochodem, četla jsem článek u Anne o twitteru a podle komentářů se mi potvrdila domněnka že plno bloggerů tam má účet.. Budu moc ráda když si mě přidáte (nevím jak napsat česky 'follow' aniž by to znělo dementně.. :D) a pokud nejsme Affs, nebo jsem o vás prostě ještě neslyšela, twitněte mi z jakého blogu 'pocházíte'. ;D
Ještě jedno mimochodem... Co by ste řekli na starý, ohraný, prachobyčejný, ale podle mě pořád dobrý SONB?

Problém vyřešen/Problem solved

10. června 2012 v 10:39 | Elsa
PŘEDEVŠÍM AFFS PROSÍM - DOČTĚTE TENHLE ČLÁNEK AŽ DO KONCE. DĚK. :)

Minule jsem psala že když jdu na blog.cz, hlásí to chybu serveru. Vážně jsem netušila co s tím, ale potom mě napadlo vymazat historii... A vida, už to funguje.
Omlouvám se i affs že jsem od pátku neobíhala, byla jsem na vodě. Myslím že jsem se vám o tom zapomněla zmínit... Měli jsme se vracet dneska večer, ale ségra měla horečky a potom zimnici a já nevím co všechno, takže jsme se vrátily včera v noci.

Tenhle obrázek se mi hrozně líbí... Zase začínám žrát Harryho P :3
I so love this picture... I´m starting to love Harry P again :3

Last time I wrote when I go to blog.cz, it says 'Servre error'. It seemed really hopeless, but then somehow came to me idea of deleting history... And see, it works.
Sorry to affs too, for not checking theire blogs since Friday, I was on holiday. I guess I forgot to mention it... We were supposed to came back tomorow evening, but sis wad flu and so, so we came back last night.

Mam to blbý./It sucks for me.

6. června 2012 v 19:07 | Elsa
Omlouvám se, že jsem se pár dní neozvala, ale pokaždé když jdu na blog.cz, háže mi to "Chyba serveru". Vážně si s tím nevím rady, a ještě divnější je, že teď jsem na taťkově notebooku a všechno jede bez problémů.
Budu se to pokusit co nejdřív napravit a do té doby mě můžete sledovat na mém tumblru. :)

(Já to tričko chci. Hned.)
(I want this t-shirt. Now.)

I´m sorry I haven´t been here for a couple days, but everytime I go to blog.cz, it says "Servre error". I really don´t know what to do with it (advices..?) and the wearest thing is, that now when I´m on my dad´s laptop it work problemless.
I´ll try to fix it as soon as possible, until that you can follow me on my tumblr. :)

Kontrola Affs #1

3. června 2012 v 12:23 | Elsa
Už delší dobu si říkám že by se kontrola hodila, protože některé blogy se pozastavily, změnily, zrušily...
Nebudu se moc rozepisovat, každý ví o co jde, takže:

Do komentářů napište:
> Adresu blogu
> Jak často (přibližně) budete obíhat? (podle toho vás potom rozřadím)
> Je něco, co byste tu vylepšíli? Napadá vás nějaká soutěž nebo projekt který by se vám líbil? :)

Pokud už Affs být nechcete, prostě se nezapisujte. ;D

A pokud ještě Affs nejsme, ale máte zájem, zapište se >tady<.

Děkuju,
Els. :)

Zase/Again

9. dubna 2012 v 12:32 | Elsa
Abych byla upřímná, pár dní po tom co jsem napsala poslední článek /link/ jsem přestala doufat, že se sem vůbec ještě vrátím, ale... Prostě mi to tu chybí. Chybí mi psaní povídek, čtení mých oblíbených blogů (četla jsem je stejně, ale prostě to nebylo ono...) a vůbec celý ten blogový svět.
(Víc v celém článku)

Honestly, just a few days after my latest published article /link/ I totally stopped believe I ever come back, but... I just miss it here. I miss writting FF, checking my favorite blogs (well, I still read them, but it´s just not the same...) and basicly all the blog-world.
(More in whole article)


Calm down, have a rest

19. března 2012 v 15:40 | Elsa
Dlouho jsem o tom přemýšlela. Opravdu dlouho, a nakonec jsem se rozhodla, že si dám s blogem pauzu. Vlastně nejde jen o blog, potřebuju si prostě od všeho odpočinout. Speciálně se omlouvám lidem, kteří se zúčastnili souboje povídek.
Nechci blog úplně rušit, myslím, že by to byla škoda, ale nechci ani slibovat že se vrátím.
Na blogy které mám v Affs budu samozřejmě chodit dál, protože je tam mám proto, že na ně chodím ráda. :)
No nic, přeju všem spoustu krásných slunečných dnů, a snad se zase někdy "uvidíme". :)

Březen

24. února 2012 v 14:00 | Elsa
Ahojte. Rozhodla jsem se seskupovat všechny (nebo alespoň skoro všechny) krátké zprávičky na daný měsíc do jednoho článku, který vyjde pár dní před jeho začátkem (měsíce, ne článku). A za pět dní tu máme březen, takže je čas se do toho pustit.

+ Příští týden se v našem okrese koná to, čemu se tak naivně říká jarní prázdniny, (Jsem pesimistická jen když je to nanejvýš absurdní - jako například teď, při sedmi stupních přes den.) takže bude nejspíš trochu omezená moje aktivita.

+ Zítra dnes pravděpodobně odjedu na hory, kde si to možná i užiju, a vrátím se až v pondělí. Články většinou nepřednastavuji, takže tu v té době pravděpodobně nic nepřibyde. (Přijdete o Neděli v peřinách, to je, tuším, všechno.)
Omlouvám se Affs, speciálně Ani, které pošlu soutěžní povídku hodně na poslední chvíli.
Možná dopíšu další kapitolu Problems (za to že je velká prodleva se neomlouvám, protože mám rozepsaných tolik povídek, písniček a básniček, že je prostě nemožné přidávat to všechno pravidelně :D).

+ V dohledné době plánujeme nahrát (ještě že existují bohatí strýčkové s nahrávacími studii ^^) s Káčou song Just a Girl, který jsem se uráčila pro ní sepsat, takže se ho pravděpodobně dočkáte jako první. :)

+ Mimo originálních písniček vycházející z mé iniciativy zpíváme i, no, všechno možné, takže jsme si říkaly, že by možná nebylo od věci sem tam něco natočit a pustit do světa... Uvidíme.

+ V pátek začne první kolo Souboje povídek. Schází ještě jeden soutěžící, a jestli se nenajde, někdo z přihlášených bude pravděpodobně muset napsat dvě povídky, ehm...

Hodnocení od jbiebr-forever.blog.cz

11. února 2012 v 17:40 | Elsa
Moc děkuju Wendy za ohodnocení, a jsem nadšená. Tolik bych nečekala. :)

1. První dojem: 10/10
Vážně hezký blog.. :)

2. Design: 10/10
Design je nádherný, hlavně se mi
líbí ta stránka :)

3. Menu: 10/10
Krásný popisky, jak u toho máš ještě
tu malou ikonku, krásný to máš..

4. Uspořádání blogu: 10/10
Po nějaké době jsem se tam vyznala :D
ale jsem hodná, takže deset. :D

5. Návštěvnost: 8/10
Návštěvnost to trošku zkazila. :/

6. Články: 10/10
Zajímavý články :)

7. Aktivita: 9/10
No, od pondělí jsem tam nebyli,
takže devět. :/

Celkový počet: 67/70
Gratuluji a nadšeně vám třesu pravicí. :D ;)

I´m back

8. října 2011 v 13:45 | Elsa
Ahojte.
Vím, že jsem tu dlóóuho nebyla, ale znáte to - škola, rodiče, v tomhle roce ještě navíc přijímačky... A do toho se můj počítač, velká stará bedna, odebral do věčných lovišť.
Nicméně, dneska jsem se konečně dočkala, dostala jsem k narozkám notebook, všechno jsem znova nainstalovala a mělo by to být ok. Nejdřív ze všeho chci dodělat nový lay na svůj blog, potom přijde na řadu layout pro EW* a pak se možná začnu věnovat dalším věcem... A nebo mě to možná přestane bavit a prostě se na to všechno vybodnu. :D
Mějte se a smějte se,

Čas? Nemáme...

14. března 2011 v 15:12 | els.a
Ahojte všichni. Moc se omlouvám za to, že sem tu byla naposledy 6., těch sedm článků byl jakýsi pokus o rozcestník, který se (jak je asi vidět) moc nepovedl. Nevím si s tím rady. Ale určitě to někdy dodělám. Doufám.
K tomu všemu jsem ještě absolutně bez volného času. Mezi těch několik věcí, které ještě stíhám dělat patří poslouchání Green day (ale společně s učením), spaní (ale v hodinových intervalech) a tím můj dlouhý, předlouhý seznam končí.

 
 

Reklama