Soutěže

SONB #1

17. června 2012 v 11:30 | Elsa
SONB určitě všichni znáte - soutěž o nejlepší blog. Kolik lidí bude postupovat a vypadávat určím podle toho, kolik se vás přihlásí. ;)

Jestli se chcete zúčastnit, napište do komentářů:
> Jméno
> Adresu blogu

..A potom už jen čekejte až soutěž začne!

Doufám, že se vás zapojí co nejvíc! :)

Souboj povídek I.

21. května 2012 v 20:13 | Elsa
Jak jsem slíbila, je tady první díl Souboje povídek. Pro ty, kdo nevědí o co jde, >>tady<< najdete pravidla a všechny důležité informace.

Díky mojí úžasné, milované, nejlepčejší a nejňuňákovatější Kate pro vás mám první téma inspirované posledním děním kolem hokeje.

Mistrovství světa ve famfrpálu

Jak je i z tématu patrné, povídky budou samozřejmě alespoň minimálně souviset s Harrym Potterem, ale jestli napíšete o Ronově prvním velkém zápase, nebo o mudlovi který nešťastnou náhodou zabloudil do středu kouzelnické komunity už je jen a jen na vás.

Povídky posílejte jako přílohu (!) na email els.a@email.cz do prvního 5. června a pokud možno napište do komentářů pod tento článek že jste to poslali. Jako předmět napište Souboj povídek.

Budu se těšit! :)

Souboj povídek

21. května 2012 v 16:29 | Elsa
Možná si někteří z vás pamatujete Souboj povídek, který měl proběhnout přibližně v únoru, ale nakonec se nekonal. Bylo to prostě hrozně složité, jak pro mě, tak pro vás a všichni víme, že krása bývá spíš v jednoduchosti.
Takže jsem tu soutěž trochu... Upgradeovala.


Soutěže budou vždy na zadané téma, ale nebudou omezované určenými postavami, pairingem, žánrem, délkou ani čímkoliv jiným. Budou mít jedno, maximálně dvě kola a budou záviset na anketě.
Samozřejmě plánuju i nějaké speciální... říkejme tomu díly, které budou mít například přesnější zadání, víc kol, nebo se prostě budou nějak lišit od normálních.

Prvního dílu soutěže se nejspíš dočkáte ještě dneska. :)

 
 

Reklama