Projekty

30 Day Challenges

27. května 2012 v 13:16 | Elsa
A máme tu první projekt. Slyšeli jste už někdy o "30 Day Challenge"? Je to 30 otázek, každý den odpovídáte na jednu. Týkají se čehokoliv - vašeho života, oblíbených jídel, filmů, oblečení ale najdete i spoustu tématických challenge. Většinou se týkají seriálů, osobností, nebo filmů.

And here we go, first project. Have you ever heard about "30 Day Challenge", It´s 30 questions, one question per one dey. They´re can ask you anything - your life, favourite food, movies, clothes... Also there can be found plenty of thematic challenges. These are usually about soap operas, stars or movies.


Já to trochu smrsknu a budu odpovídat na 5 otázky za den, takže jednotlivé challenge budou trvat přibližně týden. Budu ráda když se zapojíte a napíšete do komentářů i svoje odpovědi a nebo když tenhle projekt rozšíříte i na svůj blog! :)

I´m gonna cut it a little and I will answer 5 questions per day, so one challenge will take at least around one week. It´ll be pleasure for me if you join me and write your answers to coments, or you can share this project to your blog! :)

> Starship
 
 

Reklama