Povídky

Povídky

21. dubna 2012 v 14:57 | Elsa
Určitě nejsem jediná, kdo zbožňuje (nejen) Potterovskou FanFiction. Na portálech určených přímo pro její zveřejňování si většinou můžete vyhledat seznamy oblíbených povídek jednotlivích autorů, což je nepochybně skvělé, ale má to své mouchy. Tak za prvé, není možné si tam uložit povídky z jiných webů, prostě ne. A většinou to bývá jen holý seznam, nemůžete k nim napsat co se vám líbilo, co ne... Já si troufám tvrdit, že jsem toho přečetla docela dost a proto jsem se rozhodla obohatit Voir o další recenzovatelnou záležitost, což budou právě povídky.
(U povídek v angličtině se budu snažit najít, popřípadě napsat překlad.)

Budu moc ráda, když mi dáte vědět o povídkách, které se líbila vám, a kdyby chtěl být někdo kreativnější a taky napsat nějakou tu recenzi, může mi jí poslat na e-mail (els.a@email.cz) a já jí potom s jeho souhlasem a odkazem na jeho blog/tumblr/profil/cokoliv zveřejním.

> AkashaTheKitty: The Nymph Hunt

> Kara Alen: Upřímnost nade vše

Starý Dub

9. prosince 2011 v 15:27 | Elsa
Míšenina vyprávění a líčení. Napsala jsem jí dnes běhen dějepisu - vážně jsem potřebovala nevnímat učivo. Dnes jsme začali probírat druhou světovou válku a vzhledem k tomu, že jedna z prvních věcí které nám byly řečeny bylo, že Hitler dělal pokusy (nejen) na dvojčátkách způsobem, na který nechci už nikdy v životě ani pomyslet, jsem se roz... Rozplakala, to je jedna věc. Ale taky jsem se rozhodla, že tohle vědět opravdu nechci.
Hezký úvod, že? Můžu vás rovnou uklidnit, že s druhou světovou to opravdu nemá nic společného. Je to o... No, podívejte se na název článku a zkuste hádat. Příjemné čtení. :)

 
 

Reklama