Layouty

Dan & Bonnie

28. ledna 2012 v 18:15 | Elsa
Na začátek vás chci upozornit, že to co jsem předvedla (ano, myslím tu cca dvoutýdení prodlevu) se možná bude opakovat. Opět jsme doma byly bez internetu a když už jsem se na něj dostala, dělala jsem referáty do školy.
Ale abyste věděli, má to i své kladné stránky - zase jsem po delší době otevřela photoshop. Vyplývá z toho pět layoutů: Jeden pro tenhle blog (vlastně dva, jen se nemůžu rozhodnout který mám dodělat :D), jeden pro blog, jehož jméno si tak nějak nepamatuji ^^ a dva volně ke stažení.

(v balíčku jsou boxy do menu - Affs atd.)

Jen bych ráda poznamenala, že mám rozlišení 1680x1050 a na tak velké obrazovce podle mě vypadají lépe layouty, které mají stránku uprostřed.

Dodržujte pravidla!

Remind me summer

27. listopadu 2011 v 17:21 | Elsa
Možná někteří víte o soutěži na blog.blog.cz o deskové hry. Jedná se o grafickou soutěž, takže jsem se taky zapojila a vytvořila jsem tenhle layout. Zařazuji ho mezi ostatní volné layouty, pod ikonkou najdete odkaz na stažení. Objevuje se v něm nápis "Remind me summer"... Někteří bystřejší jedinci možná přijdou na to že v kombinaci s rozkvetlou třešní to příliš nedává smysl. Já k těm bystřejším nepatřím, upozornil mě na to taťka až když byl lay nastavený na zkušebním blogu, takže pokud možno dělejte, že jste si ničeho nevšimli. :D
(Klikněte na obrázek pro náhled)
Jen pro připomínku, dodržujte pravidla!

Rosy capture

16. října 2011 v 16:48 | Elsa
Minulý týden jsem se snažila konečně udělat ten kabátek pro Voir, ale prostě mi to nešlo. (Na tom se nic nezměnilo.) Byla jsem z toho mírně na nervy a začínala jsem mít komplex neschopnosti a tak jsem s tím radši sekla a jen tak si "hrála". A popravdě? Vážně se mi to líbí - je to jednoduché a miloučké, ale vzhledem k tomu, že to nebylo za účelem vytvořit lay jsem k tomu neudělala žádné ikonky ani nic, dokonce ani oddělovače. Jestli po nich někdo zatoužíte, napište a já si ten kousíček času udělám, ale teď se mi, no, vážně nechce.
(Klikněte na obrázek pro náhled.)

Dodržujte pravidla!

Together we are stronger

24. února 2011 v 21:01 | els.a
Tohle měl být původně nový layout na tenhle blog, ale... :D Když ho budete chtít, napište na mail els.a@email.cz.
Zobrazíte ho kliknutím na obrázek.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .................

Dodržujte pravidla!

Kristen Stewart

5. února 2011 v 17:14 | els.a
Nudila jsem se, takže jsem si stáhla asi tak milion brushů a vzorků - no a tohle z toho potom vzniklo. Jestli máte zájem, napište do mailu (els.a@email.cz).
Lay zobrazíte kliknutím na avatar.Když budete chtít štítky do menu nebo něco takového, připište to do mailu.

Dodržujte pravidla!

 
 

Reklama