Květen 2012

Challenge: Osobnost/Personality II.

29. května 2012 v 16:52 | Elsa |  Osobnost/Personality
Další část první 30-dení challenge. Minule jsem se o vás dozvěděla spoustu zajímavých věcí, tak doufám že o sobě něco odtajníte i tentokrát. :)

Překlad a odpovědi v celém článku.
Translates and answers in the ahole article.


Challenge: Osobnost/Personality I.

28. května 2012 v 9:30 | Elsa |  Osobnost/Personality


Překlad a odpovědi v celém článku.
Translate and answers in whole article.


30 Day Challenges

27. května 2012 v 13:16 | Elsa |  Projekty
A máme tu první projekt. Slyšeli jste už někdy o "30 Day Challenge"? Je to 30 otázek, každý den odpovídáte na jednu. Týkají se čehokoliv - vašeho života, oblíbených jídel, filmů, oblečení ale najdete i spoustu tématických challenge. Většinou se týkají seriálů, osobností, nebo filmů.

And here we go, first project. Have you ever heard about "30 Day Challenge", It´s 30 questions, one question per one dey. They´re can ask you anything - your life, favourite food, movies, clothes... Also there can be found plenty of thematic challenges. These are usually about soap operas, stars or movies.


Já to trochu smrsknu a budu odpovídat na 5 otázky za den, takže jednotlivé challenge budou trvat přibližně týden. Budu ráda když se zapojíte a napíšete do komentářů i svoje odpovědi a nebo když tenhle projekt rozšíříte i na svůj blog! :)

I´m gonna cut it a little and I will answer 5 questions per day, so one challenge will take at least around one week. It´ll be pleasure for me if you join me and write your answers to coments, or you can share this project to your blog! :)

> Starship

A Very Potter Musical

26. května 2012 v 12:42 | Elsa |  Videa
Dlouho jsem přemýšlela, jestli bych měla tenhle článek zařadit do recenzí na filmy nebo do videí.. Nakonec jsem se rozhodla pro videa, protože na tohle bych asi nebyla schopná napsat recenzi. :D
V každém případě - jestli jste tenhle muzikál ještě neviděli, běžte na YouTube a pusťte si ho... Teď! (Nebo si můžete nejdřív přečíst tenhle článek... :3 :D)Souboj povídek I.

21. května 2012 v 20:13 | Elsa |  Soutěže
Jak jsem slíbila, je tady první díl Souboje povídek. Pro ty, kdo nevědí o co jde, >>tady<< najdete pravidla a všechny důležité informace.

Díky mojí úžasné, milované, nejlepčejší a nejňuňákovatější Kate pro vás mám první téma inspirované posledním děním kolem hokeje.

Mistrovství světa ve famfrpálu

Jak je i z tématu patrné, povídky budou samozřejmě alespoň minimálně souviset s Harrym Potterem, ale jestli napíšete o Ronově prvním velkém zápase, nebo o mudlovi který nešťastnou náhodou zabloudil do středu kouzelnické komunity už je jen a jen na vás.

Povídky posílejte jako přílohu (!) na email els.a@email.cz do prvního 5. června a pokud možno napište do komentářů pod tento článek že jste to poslali. Jako předmět napište Souboj povídek.

Budu se těšit! :)

Souboj povídek

21. května 2012 v 16:29 | Elsa |  Soutěže
Možná si někteří z vás pamatujete Souboj povídek, který měl proběhnout přibližně v únoru, ale nakonec se nekonal. Bylo to prostě hrozně složité, jak pro mě, tak pro vás a všichni víme, že krása bývá spíš v jednoduchosti.
Takže jsem tu soutěž trochu... Upgradeovala.


Soutěže budou vždy na zadané téma, ale nebudou omezované určenými postavami, pairingem, žánrem, délkou ani čímkoliv jiným. Budou mít jedno, maximálně dvě kola a budou záviset na anketě.
Samozřejmě plánuju i nějaké speciální... říkejme tomu díly, které budou mít například přesnější zadání, víc kol, nebo se prostě budou nějak lišit od normálních.

Prvního dílu soutěže se nejspíš dočkáte ještě dneska. :)


Horko/Hot

20. května 2012 v 22:35 | Elsa
Tak se zase ozývám... Taky tak nesnášíte horko? Je mi to jasné, ne. Nikdo jiný totiž není takový hybridní exot se špatně seřazenými prioritami a zvráceným pohledem na svět jako já.
A taky nesnáším svoje nohy, ruce a břicho - což je vlastně nejspíš důvod proč nesnáším horko. Vážně nejsem odvázaná z toho, že si musím vzít špekoodhalující kraťasy a všeodhalující tílko. Fuj.
Ten obrázek mi připomněl, že na začátku června jedu na vodu... Miluju léto!


So I´m here again... Do you hate hot just like I do? Yeah, sure, you don´t. Nobody isn´t that hybrid exot with wrong sorted priorities and kinky worldview. Nobody except for me.
And also I hate my legs, arms and belly - this is probably the reason why I hate hot. I´m really not excited from the fact, I have to wear fat-showing shorts and everything-showing top. Yuk.
That picture up there reminded me I´m going to river on start of the next month... I love summer!


Práce/Work

10. května 2012 v 19:09 | Elsa |  Zápisky
Příshám, že to nejsou jen plané výmluvy, opravdu mám práce až nad hlavu. I když je to vlastně absurdní, protože nám skoro pořád odpadává vyučování a tudíž nemáme skoro žádné úkoly (ne že bych je někdy dělala.. :D). Ale naše vyřázko, o kterém jsem se tu myslím taky někdy zmiňovala je na spadnutí a jediný kdo něco dělá jsem já. Lidi mají úžasné nápady, ale tím to bohužel končí. Takže já píšu scénář, skládám písničku, sháním lidi, dělám prostě všechno a už mě to začíná sr*t. Ale dělám to ráda. :3 :D


I promise this is not just one of those stupid alibis, I really have work all over my head. Even if it´s absurd in fack, becouse we have nearly no school -> no homeworks (not saying I´d ever do them.. :D). But our ending ceremonial (I think I mentioned it sometime somewhere here..) is coming by the light speed and the only one person who does anything is me. People have awesome ideas, but nuthing but it. So I´m writting the lines, composing the song, hunting the people and honestly, it starting to pisses me of. But I´m glad I´m doing that all. :3 :D

Co z toho vyplývá je, že teď budu mít trochu míň času na blog, ale vážně jen trochu... Je to takové nárazové, takže prostě někdy napíšu, někdy ne. Affs budu samozřejmě obíhat pořád. :)

What is coming up from this is, that now there will leave a little less time for blog, but really only a little... It´s like kinda irregular, so sometime I´ll write, sometine I won´t. Of course I will checking my Affs. :)

Mějte se a užívejte tepla! :)

See you around and enjoy the sun! :)

Perfect days

6. května 2012 v 11:33 | Elsa |  Filmy
Perfect days: I ženy mají své dny


Žánr: Komedie, romantický
Režie: Alice Nellis
Hrají: I. Chýlková, Z. Bydžovská, O. Sokol, V. Kotek a další
Výroba: ČR, 2011


Volnóóó!/Vacatiooon!

4. května 2012 v 19:59 | Elsa |  Zápisky
Ach, jak já miluju školu. Ne, nejsem blázen! Vezmu to popořadě od začátku tohohle týdne:
Pondělí: Ředitelské volno.
Úterý: Státní svátek.
Středa: Škola, ale víc než polovina hodin suplovaná.
Čtvrtek. Škola. Fůj!
Pátek: Škola. Fůj!


Víkend: Víkend.
Pondělí: Ředitelské volno.
Úterý: Státní svátek.
Středa: Škola, ale opět supl. Učitelka nás má plné zuby, tak jdeme ven.
Čtvrtek: Škola - sběr - půlka dne v háji. A ještě dostaneme čokoládu. Muhehe!
Pátek: Škola. Všichni nás mají plné zuby, tak jdeme ven.

Už chápete? Tak, a teď mi můžete závidět.
(pokračování v celém článku)