Březen 2012

Calm down, have a rest

19. března 2012 v 15:40 | Elsa |  Updates
Dlouho jsem o tom přemýšlela. Opravdu dlouho, a nakonec jsem se rozhodla, že si dám s blogem pauzu. Vlastně nejde jen o blog, potřebuju si prostě od všeho odpočinout. Speciálně se omlouvám lidem, kteří se zúčastnili souboje povídek.
Nechci blog úplně rušit, myslím, že by to byla škoda, ale nechci ani slibovat že se vrátím.
Na blogy které mám v Affs budu samozřejmě chodit dál, protože je tam mám proto, že na ně chodím ráda. :)
No nic, přeju všem spoustu krásných slunečných dnů, a snad se zase někdy "uvidíme". :)

Play: Dobré

12. března 2012 v 19:29 | Elsa |  Play
Trochu starší kraťoučká Dramione blbůstka. Je to tak hrozně trapně neoriginálně klišoidní, že se za to vážně skoro stydím - jediný důvod proč to už dávno neletí do koše je, že je to prostě Dramione. A, však víte... Dramione. ^^ :D

Shrnutí: Kolegové. Pošťuchování. Rady do života. A jak katastrofální následky to může mít, když se jedna taková rada poslechne.
Postavy: Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Alkohol
Žánr: Romantika, humor
Období: Po Bradavicích
Poznámky: Žádná fakta, spíš konverzace. Berte v potaz, že lidi se mnění a mezi hlavními aktéry už nepanuje žádná nenávist, jen prostě... No, vyložte si to jak chcete, nechci omezovat vaší fantazii. :D


Feelings

10. března 2012 v 21:04 | Elsa |  Zápisky
Mám zvláštní náladu. Mám tu K., posloucháme asi po sté jednu a tu samou písničku, píšeme si s robotem a hledáme fotky Toma Feltona. Celý den jsem průběžně dělala banner k jedné povídce a když jsem ho konečně jakž takž dodělala, uvědomila jsem si, že ta povídka banner vlastně vůbec nepotřebuje.*
Jaké máte počasí? U nás je krásně. Ne úplně krásně, bylo převážně zataženo a foukal vítr, ale jaro už se prostě nezapře. A jestli jsem správně pochytila nějaké to něco ze zpráv, mělo by být někdy teď přes patnáct stupňů..? Nevíte o tom něco?


I´m in the strange mood. I have K. next to me, we are listening to the same song again and again, chating with a robot and looking for Tom Felton´s pics. I was making banner for one of my stories all day long and when I nearly completed it, I realized for this story I actually don´t need a banner. Phew.
What´s the weather at your place? Here is realy beautiful. I mean not really beautiful, today it was cloudy a little and windy, but you just can´t ignore the SPRING. I´m not sure, but I think I heard something like it should be about 15°C..? Do you know something about?Amelie z Montmartru/Amelie

4. března 2012 v 17:51 | Elsa |  Filmy
Amelie z Montmartru/Fabulux destin d´Amélie Poulain, Le


Žánr: Komedie, romantický, drama
Režie: Jean-Pierre Jeunet
Hrají: Audrey Tautou, Mathieu Kassovitz a další
Výroba: Francie/Německo, 2001


Nekoukej.

3. března 2012 v 22:22 | Elsa |  Zápisky

Když vám rodič čte blog a nemá z toho doživotní co-jsem-to-splodil trauma, něco je špatně. A když vám pak ten rodič ještě řekne "Máš to moc hezké, takové inteligentní." je pravděpodobně nejvyšší čas se odstěhovat do Humpolce, nebo prostě přiznat, že stárnete a už nejste tak sladce vymatlaní puberťáci. Nevím, maminko, proč ses tak divila když jsem ti nechtěla říct adresu, protože moje přiblblé povídky s lacinným humorem a amatérskou psychologií jsou jednoduše tak-trochu k pláči.

A když už jsme u příšerností... Ne, tohle vážně nechcete vidět..


Našla jsem skvělou vychytávku pro Google Chrome. Můžete v ní dělat GIF animace s pomocí web kamery, což je pro mě sice úplně na nic, protože web kameru nemám, nicméně ta aplikace je pořád úžasná. (Ta animace hore je focená na taťkovém notebooku)
Lekli jste se? Já také. Pozdní hodiny a výpadky elektriki nedělají pěkné věci, vážně ne.

Can´t get enough

3. března 2012 v 21:44 | Elsa |  Layouty na objednávku
Můj stálý zákazník ;) Až jsem si opět velmi, ehm... Pospíšila, Ew se nakonec dočkala a tady je výsledek.

(Klikněte na obrázek pro náhled)

Vím že samochvála smrdí, ale ten layout se mi líbí. Hodně, a to i přes to, že je tam Romione. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale ten zrzavý moula se podle mě k Hermioně prostě nehodí.
Tak, snad ti to, Ew, stálo za to čekání a budu se těšit na další zakázku. ;)

Souboj povídek: I

3. března 2012 v 17:35 | Elsa
Máme tu zadání prvního kola. Původně jsem zamýšlela, že povídky budou mít limit 500 slov, ale rozhodla jsem se to rozšířit na filcet (tj. přibližně 999 slov). Samozřejmě to může být i daleko kratší.
Podrobnější pravidla si můžete přečíst >tady
Do soutěže se zapsalo celkem sedm soutěžících, to znamená, že je ještě jedno volné místo. A tady je rozdělení pro první kolo:

1. Kiki x Ani
2. Jeffa x Shin
4. Moni x Yui