Leden 2012

Dan & Bonnie

28. ledna 2012 v 18:15 | Elsa |  Layouty
Na začátek vás chci upozornit, že to co jsem předvedla (ano, myslím tu cca dvoutýdení prodlevu) se možná bude opakovat. Opět jsme doma byly bez internetu a když už jsem se na něj dostala, dělala jsem referáty do školy.
Ale abyste věděli, má to i své kladné stránky - zase jsem po delší době otevřela photoshop. Vyplývá z toho pět layoutů: Jeden pro tenhle blog (vlastně dva, jen se nemůžu rozhodnout který mám dodělat :D), jeden pro blog, jehož jméno si tak nějak nepamatuji ^^ a dva volně ke stažení.

(v balíčku jsou boxy do menu - Affs atd.)

Jen bych ráda poznamenala, že mám rozlišení 1680x1050 a na tak velké obrazovce podle mě vypadají lépe layouty, které mají stránku uprostřed.

Dodržujte pravidla!

Problems: Marwickovi

12. ledna 2012 v 19:24 | Elsa |  Problems
Máte tu další kapitolu povíkdy Problems. Tentokrát se objeví dvě nové postavy a děj se trochu rozjede. Prolog byl spíš seznamovací - chtěla jsem vám nastínit jak to podle mě funguje v Bradavicích za přitomnosti Pobertů. :D
Nechci toho moc prozradit, takže bude nejspíš lepší, když si to prostě přečtete. Je to o něco málo kratší než prolog, protože jsem se rozhodla kousek odtrhnout a nechat si ho až do příští kapitoly. Snad se na mě nebudete zlobit a čtení si užijete. ;)

Intro: Adele se narozdíl od svého bratra pokouší být neviditelná, nebo alespoň splynout s Bradavickými zdmi - nic jiného jí ostatně nezbývá, když podlahy má zamluvené Alice.
Postavy: Adele a Patric Marwickovi, Pobertové, Minerva McGonagallová, Alice Harrisonová
Žánr: Humor, LS
Období: Studium Pobertů


Jsem porouchaná, no.

10. ledna 2012 v 20:44 | Elsa |  Zápisky
Právě jsem vynesla koš, jdu si umýt ruce. Ale chce se mi na záchod, neumyju si ruce až po tom? A taky musím dát do koše novou igelitku, všechno to udělám, a ruce si umyju až nakonec. Ale nemůžu sahat na svoje oblečení, když jsem sahala na popelnici! S neumytýma rukama taky nemůžu sahat na koš - budu na něj potom sahat já a další lidé a na ruce by se nám dostali bakterie z mých rukou... Mám to, umyju ruce, půjdu na záchod, umyju si ruce, dám novou igelitku, a umyju si ruce.
Tak, a jsem spokojená.
Mám vysušené ruce, celá akce mi zabrala třikrát víc času a spotřebovala jsem třikrát víc vody než normální člověk, ale jsem spokojená.
Víte co to je? Psychická porucha OCD.
Máte někdo podobný problém? Nevím, jak to řešit. Máma mi vyhrožuje, že mi zakáže se mýt, protože plýtvám vodou, ale tím se to nejspíš nevyřeší. :D
Hezké sny,PS.: Druhá kapitola povídky Problems už je skoro hotová. ;)

Attention, please!

5. ledna 2012 v 21:42 | Elsa
Všem se moc omlouvám za potíže, ale už zase mi někam zmizel kus menu. Teď jsem vážně dost ospalá, takže to dám do pořádku nejspíš až o víkendu.
Do té doby se mějte krásně, přežijte školu/práci a.. Já si prostě nemůžu pomoct! :D


Chcete se spřátelit?

5. ledna 2012 v 21:34 | Elsa
Affs na tomhle blogu fungují už nějakou dobu i bez tohohle článku, ale řekla jsem si, že to tak bude přehlednější.

Jestli tedy máte zájem, napište do komentářů:
1. Jméno/Přezdívku
2. Adresu blogu
3. Něco o něm

Budu ráda, když napíšete řádku o tom, proč chcete spřátelit, ale samozřejmě na tom netrvám.

Nespřáteluji úplně s každým, ale určitě všem odpovím.

Podmínky ani pravidla žádné nemám (nejspíš se chcete spřátelit proto, že se vám tu líbí, takže mi přijde trochu hloupá psát, že sem musíte pravidelně chodit..), ani ne jedno z toho si moc nepotrpím. :D