Prosinec 2011

Problems: Prolog

30. prosince 2011 v 16:25 | Elsa |  Problems
Siriusovo neochvějné sebevědomí a další z mnoha Jamesových marných pokusů pozvat Lily na rande. A nakonec celá banda Pobertů v tom nejlepším světle.
Doufám, že tahle kapitola nastíní atmosféru celé povídky a že se vám bude líbit. :)Starý Dub

9. prosince 2011 v 15:27 | Elsa |  Povídky
Míšenina vyprávění a líčení. Napsala jsem jí dnes běhen dějepisu - vážně jsem potřebovala nevnímat učivo. Dnes jsme začali probírat druhou světovou válku a vzhledem k tomu, že jedna z prvních věcí které nám byly řečeny bylo, že Hitler dělal pokusy (nejen) na dvojčátkách způsobem, na který nechci už nikdy v životě ani pomyslet, jsem se roz... Rozplakala, to je jedna věc. Ale taky jsem se rozhodla, že tohle vědět opravdu nechci.
Hezký úvod, že? Můžu vás rovnou uklidnit, že s druhou světovou to opravdu nemá nic společného. Je to o... No, podívejte se na název článku a zkuste hádat. Příjemné čtení. :)


Jak to mělo skončit

4. prosince 2011 v 21:27 | Elsa |  Videa
Brouzdám si tak po YouTube (Co říkáte na ten nový vzhled? Mě se docela líbí..) a našla jsem "How it should end" video. Viděla jsem i pár jiných z této... řekněme série - například Twilight. Je to v angličtině, pokusím se to tak nějak přeložit, ale teď ne, chce se mi vážně hodně spát.
Tak alespoň prozatím - na konci:

Snape: I mean it´s really long story, it´d probably take seven books.
Dumbledore: Or eight movies.
-
Snape: Ale je to vážně dlouhý příběh, nejspíš to zabere sedm knih!
Brumbál: Nebo osm filmů.
Btw. Taky u vás tak prší?!