Listopad 2011

Rozptýlení

29. listopadu 2011 v 16:13 | Elsa
Distractions je devíti kapitolová povídka na téma Harry Potter. Její překlad jsem našla na webu mummy. Je přeložená skvěle, ale jestli jste trochu zdatní v angličtině a viděli jste nějakého toho nedabovaného Harryho, doporučuji ji číst spíš v originále. Já jsem se totiž dost ztrácela u některých "Potterovských" pojmů.Konečně!! :D

28. listopadu 2011 v 21:10 | Janie
Ahoj jsem nová adminka. Jak už vás Elsa stačila informovat trochu jsem bojovala s napsáním článku ale světe div se... Povedlo se! :D

Luna Lovegood

27. listopadu 2011 v 20:32 | Elsa |  Layouty na objednávku
Tak konečně - layout s Lenkou Střelenkou, který měl být původně ke stažení. Nebyla bych to ale já, kdybych ho nenabídla EW* a potom na ní nezapomněla. :D V každém případě, EW, které se moc a moc omlouvám, se dočkala a tady máte výsledek.
(Klikněte na obrázek pro náhled)

Mimochodem, Janie se dneska po tom, co mě absolutně nechutným a odporným způsobem vytáhla na rozsvícení stromu (poslala mi smsku, mrcha jedna! :D) se zapřísáhla, že se konečně naučí používat blog. Tak jí držte palce. ;)

Remind me summer

27. listopadu 2011 v 17:21 | Elsa |  Layouty
Možná někteří víte o soutěži na blog.blog.cz o deskové hry. Jedná se o grafickou soutěž, takže jsem se taky zapojila a vytvořila jsem tenhle layout. Zařazuji ho mezi ostatní volné layouty, pod ikonkou najdete odkaz na stažení. Objevuje se v něm nápis "Remind me summer"... Někteří bystřejší jedinci možná přijdou na to že v kombinaci s rozkvetlou třešní to příliš nedává smysl. Já k těm bystřejším nepatřím, upozornil mě na to taťka až když byl lay nastavený na zkušebním blogu, takže pokud možno dělejte, že jste si ničeho nevšimli. :D
(Klikněte na obrázek pro náhled)
Jen pro připomínku, dodržujte pravidla!

Vánoce, vánoce přicházejí...

26. listopadu 2011 v 15:22 | Elsa |  Zápisky
Vy ještě neposloucháte vánoční koledy? Nekoukáte na vánoční filmy a speciální vánoční díly seriálů?
Musím se přiznat, že Vánoce obyčejně nesnáším. Nicméně letos se něco dost zásadního zmněnilo a já už od poloviny listopadu odpočítávám, kolik dní ještě zbývá.


A chci aby to u nás takhle vypadalo. Vlastně, jak o tom tak přemýšlím, tak to u nás vypadalo podobně vždycky - jen v trochu menším množstvím. A bylo v tom míň Ameriky a víc staročeska. Hodně červené, zelené a zlaté... nelíbí se mi ty "moderní" například fialovo stříbrné výzdoby. No dobře, líbí, ale nechtěla bych to. To už prostě nejsou ty pravé Vánoce.

O Voiru

26. listopadu 2011 v 14:32 | Elsa
Zeloženo: Říjen 2010
Podruhé "založeno": Listopad 2011
Admin: Elsa, Janie
Kontakt: els.a@email.cz

Při používání grafiky atd. dodržujte pravidla!

Scio smells, I love Scio!

10. listopadu 2011 v 19:33 | Elsa |  Zápisky
Up: Po... Hodně dlouhé době jsem se konečně zase dostala k internetu. Ufona jsme se bohudík zbavily a teď máme po baráčku wifinu, která je minimálně desetkrát rychlejší. Možná i bez přehánění.
..
V naší škole se od druhého stupně dělíme na matematicou (A) a nematematickou (B) třídu. Já bych to nazvala spíš "blbí" a "blbější" přičemž já jsem v matematické. To znamená, že... Vlastně ani nevím. :D V každém případě z toho vyplývá, že narozdíl od béčka máme poviné všechny olympiády, soutěže a, pozór, Scia! Dobře, je fajn že si můžeme něco na zkoušku napsat, ale přijde mi trochu absurdní že to musí psát i ti kteří jdou na školu bez přijímaček/na to nemají peníze/nepotřebují Scia, aby věděli že na gympl se prostě nedostanou. Já osobně se řadím nejspíš do té druhé skopiny - po gymnázium sice nějak zvlášť neprahnu, ale kvůli rodičům musím zkoušky alespoň zkusit.
Vlastně počkat, je ještě skupina, která nepotřebuje Scia, aby věděla, že se dostane kamkoliv. (To byla citace, vážení.)
Jen pro představu... Hodně mírná podoba zdi naší skupiny. :DJinak - Určitě jste si všimli, že jsem konečně!! udělala nový layout. Líbí se mi, ale jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží.
Vlastně je těch změn mnohem víc, takže je co nejdřív sepíšu do samostatného článku.