Říjen 2011

Čeku/ejte...

26. října 2011 v 18:11 | Elsa
Update 720 pm: Už mě to vážně nebaví, takže jsem se rozhodla že jako prozatimní lay sem prostě frknu šablonu. Ach jo...
.
Dobře, už ani nepočítám kolikátá je tohle verze layoutu, ale myslím že jsem konečně dospěla k něčemu, co se mi (v rámci mezí) líbí. Jak se to vyvíjí můžete sledovat tady, ale vzhledem k tomu, že jsem minimálně do konce měsíce bez internetu se toho nejspíš moc nezmění. Navíc nám tenhle týden k podzimním prázdninám a státnímu svátku přibyly ještě dva dny ředitelského volna. Takže jsem se těšila kolik toho udělám, jak budu psát na Stmivani.eu, jak dodělám layout na Voir, jak nastavím lay pro Ew., jak budu hledat tutoriály na photoshop a konečně se naučím dělat ty animace... Ne. To už by byl vážně luxus. Místo toho buď hlídám ségru (dobře, to mi zas tak nevadí), nebo se hádám s mámou (to už mě trošku otravuje..), nebo uklízím, nebo se snažím povalovat protože jsem v jednom kuse - bůhví proč - příšerně utahaná.
Vážně už bych si mohla zvyknout že nikdy nic nebude tak, jak bych si přála. Ale je na tom jedna skvělá věc - mám spoustu času na učení.
(Ironie, haha.)
Žijte v míru,

Výmluvy & Vykecávky s.r.o.

20. října 2011 v 20:25 | Elsa
Mohla jsem to čekat a nebo jsem mohla doufat že se to nestane. Nedělala jsem ani jedno, ale je to tady - Dámy a pánové, layout je hotov! V čem je problém? Na Nikovi (dostala jsem k narozkám notebook, mwah!) to vypadá nádherně, jednoduše, nadčasově a nevím co ještě, ale na jiném počítači to vypadá... No, příšerně. Růžová moc kontrastuje s šedou, šedá se ztrácí v šedé, zelené si na první ani druhý pohled nevšimnete a navíc absolutně všechno od záhlaví až po zápatí je tak zvláštně velké/malé. Nevím teď přesně jaké mám rozlišení, ale odhadem je to něco jako 1600x1100. Kolik máte vy?Rosy capture

16. října 2011 v 16:48 | Elsa |  Layouty
Minulý týden jsem se snažila konečně udělat ten kabátek pro Voir, ale prostě mi to nešlo. (Na tom se nic nezměnilo.) Byla jsem z toho mírně na nervy a začínala jsem mít komplex neschopnosti a tak jsem s tím radši sekla a jen tak si "hrála". A popravdě? Vážně se mi to líbí - je to jednoduché a miloučké, ale vzhledem k tomu, že to nebylo za účelem vytvořit lay jsem k tomu neudělala žádné ikonky ani nic, dokonce ani oddělovače. Jestli po nich někdo zatoužíte, napište a já si ten kousíček času udělám, ale teď se mi, no, vážně nechce.
(Klikněte na obrázek pro náhled.)

Dodržujte pravidla!

I´m back

8. října 2011 v 13:45 | Elsa |  Updates
Ahojte.
Vím, že jsem tu dlóóuho nebyla, ale znáte to - škola, rodiče, v tomhle roce ještě navíc přijímačky... A do toho se můj počítač, velká stará bedna, odebral do věčných lovišť.
Nicméně, dneska jsem se konečně dočkala, dostala jsem k narozkám notebook, všechno jsem znova nainstalovala a mělo by to být ok. Nejdřív ze všeho chci dodělat nový lay na svůj blog, potom přijde na řadu layout pro EW* a pak se možná začnu věnovat dalším věcem... A nebo mě to možná přestane bavit a prostě se na to všechno vybodnu. :D
Mějte se a smějte se,