Velká - Tlustá - Čára.

11. července 2011 v 12:24 | els.a
Tákže.
Vím, že "Tákže." je vážně stupidní začátek, ale všechnu svou inteligentní slovní zásobu nejspíš vyčerpám tímhle článkem.
Btw. Ten dělič je jen provizorní... Vzhledem k tomu, že toho slibovaného Photoshopu se nejspíš nedočkám, jsem si asi po desáté stáhla Gimp, a oproti předchozím pokusům (Stáhnu, Kouknu, Vymažu.) se ho vážně snažím pochopit. Takže se moc neděste.
Tenhle blog prošel hodně obdobími - můžu to zkusit tak nějak shrnout.
První období: Rozběhábací. To asi všichni znáte.
Druhé období: Běhací. To myslím docela šlo, dokonce to i nějak vypadalo, k něčemu bylo a někoho zajímalo, dokud...
...třetí období: Rozhlížecí. Elsa si uvědomila, že existují i jiné věci, než Harry Potter, a tak jí blogování pomalu, ale jistě přestávalo bavit. Její maminka a nesnášenlivci jejího blogu byli štěstím bez sebe, a Voir se ocital v troskách. Jinými slovy jsem se rozhodla, že blog bude o něčem úplně jiném, a takhle ještě asi pětkrát a pak nastalo...
...čtvrté období: Dobíhávací. Občas nějaký ten článek, aby se neřeklo a potom...
...páté období: Nic. Jedno velké nic.
A potom zas období první - Congratulations, Elsa si prošla jedním z mnoha změnových mini-období, a je zase o kousek starší. Ale vážně jen o kousek.
Jsem si na devadesát procent jistá, že na devadesát procent z vás je můj způsob vyjadřování trochu moc, takže se vám to pokusím sdělit tak, jak by to udělal normální člověk.
Blog začíná úplně od znova, bude o úplně něčem jiném (a až se naučím s tím "debilním" Gimpem, který se mi začíná zdát lepší než Photoshop, bude i nový layout). Ale o čem vám neřeknu, protože to sama nevím.
A abych nezapoměla - žádné články mazat nebudu a pořád je tu pár volných layoutů... Takže jestli máte chuť a nervy, tak si je najděte. ;D

Edit 15. 7. : Děliče už nejsou provizorní. Bohužel.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama