Květen 2011

Neberte mě vážně

28. května 2011 v 13:12 | els.a
Ehm... Myslím, že se nebudu ani omlouvat, že jsem tu na to tak dlouho kašlala. Teď jsem se rozhodla se zase vrátit, ale prosím, prosím - neberte mě vážně. Můžete klidně uzavírat sázky jak dlouho tu vydržím - já sazím týden.
Mám teď období změn . Příšernou rychlostí se mi mnění vkus, názory, věci které mám ráda, dokonce i lidé, které mám ráda... Blogu se to nejvíc týká tím, že už nejsem závislá na Harry Potterovi. Ptáte se co je to tentokrát? Vampire Diaries. Ovšem pozor - oproti Harry Potterovi si alespoň přiznám, že jsem takový mírný závisláček. Jak na seriálu, tak na knížkách - ve škole mi vzala učitelka třetí díl a já jsem za necelou hodinu v zápalu abstinenčního záchvatíku opsala skoro tři strany školního řádu. (Au, moje ruka.)
Každopádně z toho vyplývá, že jak se tenhle blog bude vyvíjet zůstává záhadou.
Taky jsem zase začala psát na stmivani.eu a udělala jsem osudovou chybu, když jsem dopustila našemu češtináři aby to ze mě vytýhl. Zadal nám úvahu - z toho mám sice radost, ale trochu se bojím, že ode mě bude očekávat nějaké veledílo, a vzhledem k například tomuhle se nejspíš nedočká.
Stydne mi oběd, takže se budu muset odlepit od obrazovky a klávesnice a... Dobře už jdu. Možná se ještě někdy ozvu.