Ženou novodobou

27. března 2011 v 13:48 | els.a
Asi bych se vám měla omluvit, že tady bývám vážně, ale vážně hodně málo, ale upřímě... nechce se mi. Blog prostě není moje povinost. Byla bych samozřejmě ráda, kdyby tenhle blog fungoval třeba jako blogy affs, ale sama to prostě nezvládám. Takže pokud by se našla nějaká dobrá duše, která by mi chtěla pomoct, ať napíše sem.


Nicméně tenhle odstavec nebyl důvod proč sem otevřela blog. Pochybuju že vás to bude zajímat, ale vzhledem k tomu že mojí matku to nejen nezajímá, ona mě ještě klidně seřve, to prostě chci někomu řict.
Včera večer byla premiéra Ženy v trysku století (hraju Žofii v obrazu Ženy novodobé), na kterou jsem se tak strašně netěšila, protože jsem neměla kostým, neuměla text, zkoušela asi třikrát - jako vždycky :D Ale nakonec se to... povedlo je prostě slabý slovo. Teď to nemyslím tak, že nás chci nějak vychvalovat, ale na tom jevišti jsem byla vážně šťastná. Bylo úžasně povzbuzující, jak každý kdo přišel na konci svého obrazu do zákulisí a řek: Oni se fakt smějou!

Dala bych sem plakát, ale (nic proti nikomu) mě se prostě nelíbí... A samozřejmě nechci dělat reklamu, ale jestli jste z Kladna nebo z okolí, koukněte sem.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama