Info: The perks of being a wallflower

2. února 2011 v 19:44 | els.a
Již začátkem léta minulého roku se k nám donesla informace, že by si Emma Watson mohla zahrát ve filmu s názvem The Perks of Being a Wallflower podle knižní předlohy Stephena Chboskyho. Film by vyprávěl o chlapci jménem Charlie ,plachém a nepopulárním teenageru, který popisuje svůj život v sérii anonymních dopisů lidem a zkoumá složitou dobu dospívání, včetně drog a sexuality. Tohoto chlapce by si měl zahrát Logan Lerman (Percy Jackson) a Emma by měla vystupovat v roli jeho nevlastní sestry Sam.

Oddělovač


Nově se objevila informace,že tohoto filmu se ujala produkční společnost Summit Entertainmentkterá taktéž stojí za serií Twilight. Natáčení tohoto filmu by mělo začít již v červnu tohoto roku avšak přibližné datum uvedení filmu do kin není známo. Odhaduje se rok 2012. Všechno je prý jisté, ale sama Emma zatím nic nepotvrdila, proto si stále nemůžeme být stoprocentně jisti jejím obsazením.

Ještě přidávám jeden fanmade, který jsem našla na G a moc se mi líbí:
The perks of being a wallflower

 


Komentáře

1 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 5. února 2011 v 13:56 | Reagovat

ježiš to by bylo super!!! :D Emmu samozřejmě zbožnuju a Logan je strašně hezkej!! ve filmu Percy Jackson zloděj blesku je fakt úžasnej!! :))**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama